Warsztat dla kobiet Ta, Która Wie jak kochać i być kochaną 25-26 lutego

Jak sprawić, aby być kochaną tak, jak chcę by kochaną?
Jak wydobyć swoją atrakcyjność, aby inni chcieli mnie kochać?
Jak to wiesz, że kochasz?
Jak to wiesz, że jesteś kochana?

 

Warsztat z cyklu Ta, Która Wie…jak Kochać i być kochaną uczy praktycznych sposobów na osiąganie pełni miłości w relacjach z najbliższymi. Jego uczestniczki dowiedzą się jak uczyć się siebie, jak rozmawiać bazując na wzajemnych potrzebach, jak rozumieć wybór, który jest podstawą funkcjonowania zdrowej relacji. Odkryją wagę samoakceptacji. Ten warsztat jest o tym, czym tak naprawdę jest nasza atrakcyjność i jak ją wydobyć. To warsztat dla każdej kobiety, która decyduje się, by świadomie budować i wchodzić w relacje, które będą dawały szczęście zarówno jej, jak i jej bliskim. Warsztat przeznaczony jest dla kobiet będących w związku oraz dla tych, które zadecydowały, że są gotowe go stworzyć.

To warsztat, po którym niektóre kobiety:

– wchodzą w zdrowsze relacje z innymi

– kończą relacje toksyczne

– tworzą dojrzałe związki

– potrafią dawać i brać

– rozumieją, nazywają i wyrażają swoje uczucia i potrzeby

– są świadome wzorca, jakim posługują się wchodząc w relacje z mężczyznami i odkrywają zasoby potrzebne, aby go zmienić

– przerywają schematy, które wielokrotnie powtarzały

– uświadamiają sobie jak chcą być kochane i potrafią to wyrażać

– pozbywają się strachu przed zranieniem

– otwierają się na zaufanie

– wiedzą, że miłość się robi!

 

Oto co odpowiadały uczestniczki warsztatu poświęconego relacjom na pytanie „co dał Ci warsztat”?

Ja dzięki niemu i Wam moje Kochane już od 16 miesięcy buduję z uporem, konsekwencją, uważnością, pasją i radością najbardziej dojrzały związek w moim życiu. To prywatnie. A zawodowo stworzyłam zupełnie nową jakość moich relacji służbowych, odkryłam jak ogromną moc ma rozmowa wprost, że najczarniejsze scenariusze rozgrywają się w mojej wyobraźni i że jak czegoś bardzo chcę i o tym powiem to…dzieje się, bo ludzie mnie bardzo cenią:)))
Anna

Ja, by móc uczestniczyć w warsztacie z relacji przełożyłam podróż poślubną o tydzień. Można powiedzieć, że znalazłam się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Moje małżeństwo zaczęło się fantastycznie. Nie musiałam niczego jeszcze sprzątać, po prostu „wszystko zaczęło się dziać”. […]. Ja wiem, że to wszystko dzięki wiedzy, którą przekazała mi Justyna. […] Mimo, że od ślubu minęło pół roku to mój mąż każdego dnia znajduje siły na to by wstać wcześniej i zrobić mi śniadanie, wycałować przed wyjściem do pracy ( czyt. ok. 7:00). A ja uczę się dalej, bo wiem, co dla mnie najlepsze.
Aga

Na warsztacie uporządkowałam kwestie tego jaka ja chce być w związku, jakiego mężczyzny chcę, jak chcę, aby wyglądała moja przyszła relacja. Pamiętam, ze potem spotkałam faceta i po raz pierwszy zdałam sobie świadomie sprawę, że nie ma sensu w to brnąć, bo to nie tak jak chce. a potem spotkałam Maćka, z którym teraz jestem. Weszłam w to świadomie, bo to było tak jak chciałam
Katarzyna

Moc zgodę na odrębność, odmienność drugiego człowieka, w kontekście każdej relacji. I życiowe motto: niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj!!
Joanna

U mnie warsztat zarezonował tak, że po pierwsze umocniłam decyzję o rozstaniu, po drugie spotkałam mężczyznę, który nigdy nie był na tym warsztacie a mówił do mnie mądrością tego warsztatu i zdębiałam […] Niestety nie mogłam puścić tego mimo uszu.[…] Od kilkunastu miesięcy budujemy, każde z nas najlepiej jak potrafi, swoją część pomostu.
Ola

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

TERMIN: 25-26.02.2017 r.

MIEJSCE: Wrocław

CENA: 600 zł /1 osobę
Cena zawiera:
– udział w warsztatach
– opiekę trenera w trakcie trwania warsztatów
– przerwy kawowe
ale to wszystko nieważne. Cena zawiera EFEKT!!!

Warsztat nie jest warsztatem terapeutycznym. Osoby będące w trakcie terapii mogą się skonsultować ze swoim lekarzem lub terapeutą.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE I REZERWACJE:
Justyna Dworczyk
dworczyk@dworczyktraining.pl

Zapraszam
Justyna Dworczyk

 

[zgloszenie]