Justyna Dworczyk

Charyzmatyczny trener biznesu i rozwoju osobistego, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki. Od 16 lat z wielką pasją edukuje dorosłych głównie w obszarze rozwoju osobistych kompetencji i nabywania użytecznych umiejętności, osiągając znaczące rezultaty m.in. w zakresie motywacji i realizacji celów. Jest wybitnym specjalistą w dziedzinie komunikacji i zarządzania. Projektuje i prowadzi szkolenia biznesowe, najczęściej związane z budowaniem efektywnych relacji biznesowych, zarządzaniem, tworzeniem zespołów, negocjacjami, perswazją, kreatywnością i innowacyjnością, wywieraniem wpływu społecznego czy psychologią percepcji. Jeden z niewielu trenerów uprawiających edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę. Obecnie studiuje psychoterapię w Laboratorium Psychoedukacji. Jest doktorantką w PWSFTviT w Łodzi, przedmiotem jej badań były między innymi alternatywne sposoby edukacji dorosłych. Przez coaching menadżerski wprowadza efektywne zmiany zarówno w organizacji, jak i w indywidualnych działaniach osób. Jest coachem pracowników korporacji, spółek giełdowych, urzędów państwowych oraz polityków.
Wychodzi z założenia, że wpływ jakichkolwiek nauk na życie jest tylko wtedy, gdy się je praktykuje. Justyna Dworczyk to jeden z najlepszych trenerów z zakresu wystąpień publicznych, który od kilku lat m.in. przygotowuje mówców TEDx Warsaw.
(więcej…)

Dominik Jurczak

Trener biznesu, coach, mediator i instruktor nurkowania. Z wykształcenia politolog i prawnik; absolwent podyplomowych studiów z zakresu kryminalistycznego badania dokumentów i mediacji jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów. Będąc planistą zawsze chce wiedzieć dokąd zmierza grupa i jak osiągnąć zamierzony cel. Poszukuje zmian dbając jednocześnie aby przeprowadzić je ostrożnie i z pełną świadomością. Pracuje na korzyść zespołów oraz potrafi rozwijać jednostki w oparciu o ich własne zasoby. Chcąc w pełni wykorzystać ten potencjał od 2009 roku jest trenerem kompetencji miękkich, specjalizując się w negocjacjach, zarządzaniu konfliktem, zarządzaniu sobą w czasie, komunikacji, perswazji. Będąc akredytowanym przy ICC coachem, nie tylko podczas sesji coachingowych, ale również podczas szkoleń, przy użyciu odpowiednich narzędzi ułatwia uczestnikom rozwój w oparciu o ich własne zasoby, gdyż jest to najefektywniejsze. Prowadząc zajęcia dydaktyczne w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego stosuje formy warsztatowe, uważając je ze bardziej efektywne od tradycyjnych.

Emilia Zajfert

Emilia jest filologiem. Fascynuje ją język i komunikacja. Jeszcze na studiach rozpoczęła pracę w agencji PR, by tam przez pięć lat zdobywać nowe umiejętności współtworząc strategie komunikacyjne dla firm, miast czy wydarzeń kulturalnych. Zajmowała się budowaniem relacji klienta z mediami i otoczeniem poprzez działania w zakresu media relations, organizację eventów, promocję na rynku B2B, a także działania w obszarze CSR. Już wtedy odkryła, że tylko dzięki skutecznej komunikacji możliwe jest budowanie trwałych relacji. Prowadziła szkolenia z zakresu budowania marki oraz wizerunku w sieci. To, co najbardziej ją pociągało, w każdym z zajęć jakich kiedykolwiek się podejmowała, to praca z zespołem, nieustanne komunikowanie się z ludźmi, proces twórczy, dzielenie się pomysłami …wreszcie edukacja i przekazywanie swojej wiedzy i doświadczeń innym. Dziś swoje pasje realizuje w Dworczyk Training. U boku najlepszych zgłębia tajniki zawodu trenera. Odkrywa, że szkolić to znaczy wciąż uczyć się od nowo napotkanych ludzi i rozwijać nie tylko ich, ale i swoje kompetencje.

Robert Moskwa

Profesjonalny mówca, siewca idei, trener biznesu (motywacja, komunikacja, wystąpienia publiczne), licencjonowany Master Practitioner of NLP, jeden z najlepszych sprzedawców w historii Zepter Int. Polska oraz Zepter Int. Australia, aktor (absolwent PWST we Wrocławiu), Międzynarodowy Instruktor Sztuk Walki, miłośnik baroku i Monty Pythona. Jest pokładającym wiarę w człowieka humanistą, który pewnego dnia dostrzegł jak wiele przyjemności sprawia mu kontakt z ludźmi i sianie w ich umysłach rozlicznych idei. Jego charakter ukształtowało karate (jest posiadaczem czarnego pasa (2. dan w Karate Shotokan, 1. dan w Karate Fudokan). Trenuje ponad 30 lat. Wciąż go zadziwia nieustannie rosnąca ilość eksperymentów i zasad rodem z sali treningowej, które przenikają do jego szkoleń. Uwielbia publiczne wystąpienia. Spełnia się w nich. Bywa, że porywa tysiące.Od pewnego jednak czasu woli kameralność. Zafascynowany światem neurolingwistyki zrozumiał potęgę ludzkiej odmienności. W swoich szkoleniach kładzie na to szczególny nacisk. Motywuje, uczy pięknej sztuki międzyludzkiej komunikacji, bez której trudno o cokolwiek.

Ralph Talmont

Konsultant, mówca i trener w komunikacji i strategii przyszłościowej dla firm i organizacji, opierający swoją pracę na wieloletnim doświadczeniu w przemyśle kreatywnym i startupach technologicznych.

W ciągu trzydziestu lat kariery w komunikacji wizualnej współtworzył produkty multimedialne, kampanie marketingowe dla globalnych marek, projektował i redagował publikacje i graficzną oprawę wydawnictw muzycznych, reżyserował wydarzenia artystyczne. Początkiem jego równoległej kariery w startupach technologicznych (w 1999) był pierwszy na świecie portal dla specjalistów branży księgarskiej (autorów, edytorów, producentów i specjalistów ds. zarządzania prawami własności.) Od tego czasu Ralph działa w firmach technologicznych jako współzałożyciel lub doradca.

Wyprodukował 30+ książek na tematy tak różnorodne jak największe na świecie jachty, podróże szlakami produkcji wina, po maoryską mitologię plemienną, a jego fotografie zdobiły strony czołowych magazynów. Pasjonat jazzu i podróży. Kurator i lider zespołu TEDxWarsaw, pierwszej i największej w Polsce corocznej konferencji TEDx. Służy też jako TEDxSeniorAmbassador na Europę Wschodnią.
(więcej…)